» VIDEO/ Shikoni gjestin e Putin-it ndaj liderit arab në momentin që Rusia shënonte golat

VIDEO/ Shikoni gjestin e Putin-it ndaj liderit arab në momentin që Rusia shënonte golat

Rusia ka shënuar golin e parë ndaj Arabisë Saudite.

Në  minutën e 12-të Juri Gazinski shënon golin e parë për Rusinë me një gjuajtje me kokë, 1-0.

Por, ajo që nuk mund të kalonte pa marrë vwmendjen e kamerave ishte dhe reagimi i presidentit rus, Vladmir Putin. Ai menjëherë ka ngushëlluar liderin e Arabisë Saudite, shkruan 360grade.al

Putin është parë teksa duartroket dhe shtrëngon duart me liderin arab, gjatë çdo goli të shënuar nga kombëtarja ruse.360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/Ja përse do ta kërkojmë Ramën, kur të mos jetë…

Të tjera