» Formacionet zyrtare/ Rusët hidhen në sulm të ashpër, arabët kërkojnë surpriza

Formacionet zyrtare/ Rusët hidhen në sulm të ashpër, arabët kërkojnë surpriza

Në stadiumin “Luzhniki” të Moskës do të luhet ndeshja e parë e Kampionatit Botëror të futbollit.

Rusia organizatore e turneut do të ketë përballë Arabinë Saudite.

Ky takim do të fitojë pasi të zhvillohet ceremonia hapëse e Botërorit.

Në pritje të spektaklit të ceremonisë së çeljes së turneut, të dy trajnerët i kanë publikuar formacionet zyrtare, të cilët mund ti shihni ne foton e mëposhtme.

Rusia mesa duket është hedhur në sulm dhe kërkon me patjetër 3 pikë, ndërsa Arabia Saudite do të zbresë për surpriza.

Image


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera