» Foto/ U mundua ta mbante të fshehur, zbulohet babai i fëmijës së Marina Farës

Foto/ U mundua ta mbante të fshehur, zbulohet babai i fëmijës së Marina Farës

Marina Fara sot është kryefjala e lajmeve në mediat rozë, pasi u përhap lajmi i bukur se është në pritje të ëmbël. Ajo është një prej femrave më të komentuara të showbiz-it shqiptar, si dhe numëron një numër të madh ndjekësish në rrjetin social “Instagram”, ku është mjaft aktive.

Ajo tërhoqi gjithashtu vëmendjen me fotot dhe dedikimet që i bëri të dashurit, duke treguar se sa e lumtur ishte pranë tij.

Por gjatë kësaj kohe Marina zgjodhi të mos e bënte publike fytyrën e tij. Burime të afërta të bukuroshes kanë zbuluar për ‘Joq’ të dashurin e saj dhe lajmin se Marina është tremuajshe shtatzënë. Babai i fëmijës është një djalë nga Laçi dhe më poshtë mund të shihni foto të çiftit së bashku.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera