» Kjo është bukuroshja ruse që do të hapë së bashku me Robbie Williams, Botërorin 2018

Kjo është bukuroshja ruse që do të hapë së bashku me Robbie Williams, Botërorin 2018

Aida Garifullina është sopranoja e famshme ruse që do të paraqitet në hapjen e “Botërorit 2018”.

Aida Garifullina është sopranoja e famshme ruse që do të këndojë në ceremoninë hapëse të Kupës së Botës 2018, së bashku me pop yllin britanik Robbie Williams.

Bukuroshja ruse është 30 vjeç dhe ka një lidhje të veçantë për sportin, më saktë tenisin.
Ajo ka një fëmijë nga lidhja me tenistin rus Marat Safin.

Këngëtarja lirike, Aida Garifulina do të ngrejë siparin e finalet të këtij kampioni të shumëpritur, që merr rrugë të enjten.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera