» Dhunoi bashkshorten arrestohet 41 vjeçari në Lushnje. Emri

Dhunoi bashkshorten arrestohet 41 vjeçari në Lushnje. Emri

Ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashshortes por policia e Lushnjes ka arrestuar në flagrancë shtetasin Tefik Sharka, 41 vjeç, banues në Lushnje.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases D.Sh, 37 vjeçe. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Dhunë në familje” parashikuar nga Neni 130/a/4 i Kodit Penal.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera