» Ndahet nga jeta ish-kreu i PD-së në Tiranë, vuante nga sëmundje e rëndë

Ndahet nga jeta ish-kreu i PD-së në Tiranë, vuante nga sëmundje e rëndë

Ndahet nga jeta pas nje semundjeje të rënde nje emer shume i njohur jo vetem per Tiranen. Perikli Dhales, futbollisti dhe kampioni i klubit Tirona, por dhe ish-Kryetar i PD njesia 8 ka nderruar jete, duke humbur betejen me semundjen.

Nje nder ata qe ka postuar lajmin e trishte ne rrjetet sociale eshte edhe Ervis Xhako, i cili njofton gjithe te njohurit se ceremonia mortore mbahet sot ne oren 17:00, ne varrezat e Tufines.

Postimi

Miq! Ju njoftoi se, pas nje semundje te rende dhe teper akute u nda nga jeta, PERIKLI DHALES, futbollisti dhe kampioni i klubit Tirona, por dhe ish-Kryetar i PD njesia 8!
Varrimi behet sot, e Enjte, ora 17:00 ne varrezat e Tufines.

Ngushellime te sinqerta bashkeshortes se tij Donika dhe dy djemve Frenklit & Hertit! Te qofte dheu i lehte e u prehsh ne paqe, Pere!


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera