» Si parashikohet moti nesër

Si parashikohet moti nesër

Moti nesër/ Paraditja mbetet me kthjellime e vranësira kalimtare ndërsa pasditja fuqizon përkohësisht vranësirat në zonat malore, ku priten shira të izoluar. Mbrëmja dhe orët e natës paraqiten me kthjellime e vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit. Temperaturat e ajrit mbeten konstante gjatë mëngjesit, por rënie të lehtë sjell mesdita, kryesisht në veri dhe lindje.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/Ja përse do ta kërkojmë Ramën, kur të mos jetë…

Të tjera