» Me rekord suksesi 100%, derri psiqik parashikon gjysmëfinalistet e Kupës së Botës

Me rekord suksesi 100%, derri psiqik parashikon gjysmëfinalistet e Kupës së Botës

Njihuni me derrin psiqik që ka një histori në nuhatjen e fituesve dhe shpreson të vazhdojë rekordin e tij të pathyer për këtë Kupë Bote ‘Rusi 2018’. Mystic Marcus ka një rekord në parashikimin me saktësi 100% të rezultateve sportive, të paktën sipas asaj që raporton pronari i tij Juliette Stevens.

Derri i zi ka parashikuar më parë fituesin e Kupës së Botës ‘Brazil 2014’, si dhe finalen e Wimbledon, duke përzgjedhur mollët. Parashikuesi 8-vjeçar ka identifikuar edhe Brexit sikurse edhe fitoren e zgjedhjeve për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, nga Donald Trump. Tani Mystic Marcus po teston edhe një herë tjetër aftësinë e tij, duke parashikuar gjysmëfinalistët e Kupës së Botës ‘Rusi 2018’. Me lajme negative për tifozët e Anglisë, Mystic Marcus parashikon Belgjikën, Argjentinën, Nigerinë dhe Uruguain që të diskutojnë gjysmëfinalet.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera