» VIDEO/ Gjen të dashurin me një femër tjetër, ajo që bën vajza po thyen rrjetin (360video)

VIDEO/ Gjen të dashurin me një femër tjetër, ajo që bën vajza po thyen rrjetin (360video)

Një nga situatat më të vështira për të kaluar është të kapësh partnerin tënd me dikë tjetër. Kjo gjë i ka ndodhur Xhesikës mbrëmjen e së shtunës. Teksa kthehej në shtëpi herët ajo gjen të dashurin e saj me një femër tjetër dhe kjo gjë e ka acaruar së tepërmi.
Por çfarë e ka acaruar më shumë se tradhëtia e të dashurit, ka qenë veprimi i vajzës tjetër.

Shikoni videon më poshtë për ta kuptuar.

/360grade.al/


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera