» 6 VIP-at shqiptare që kanë kopjuar Kim Kardashian deri në detaj/ foto

6 VIP-at shqiptare që kanë kopjuar Kim Kardashian deri në detaj/ foto

Motrat Kardashian jane nje libër i hapur mode dhe ndiqen nga te gjithe vipat ane e mbane botes. Ato jane nje frymezim dhe sjellin tendencat me te reja te modes aq sa cdo veshje e re qe ato veshin behet HIT per te gjithe. Nuk jane te pakta edhe vajzat e ekranit shqiptar qe jane frymezuar dhe kane kopjuar Kim Kardashian por edhe motrat e saj te cilat po ashtu jane shume te ndjekura.

Qe nga rrobat e banjes deri te fustanet e mbremjeve dhe veshje te tjera. Ngjashmerite e veshjeve jane shume evidente si ne ngjyra dhe ne forme. Ja cilet jane 6 vipat shqiptare qe kane marr dicka nga garderoba Kardashian. Rastesi apo kopjim?!

1. Arbana Osmani

2. Aurela Hoxha

3. Enca

4. Soni Malaj

 

5. Roza Lati

6. Xhensila Myrtezaj


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera