» Balliu: Fali o zot se nuk po dinë ç’të bëjnë!

Balliu: Fali o zot se nuk po dinë ç’të bëjnë!

Deputeti i PD, Klevis Balliu në profilin e tij privat në facebook ka bërë një reagim në lidhje me ngjarjet që kanë të bjënë me video-përgjimin, në të cilën bën pjesë Agron Xhafaj vëllai i ministrit të brendshëm Fatmir Xhafaj. Këto fakte u publikuan nga opozita

Në statusin e tij Balliu shprehet: PS që kishte Deputet MARK FROKUN, vrasës në Belgjikë.
PS që kishte kryetar Bashkie Elvis Rroshin, marrë me prostitucion.
PS që kishte Ministër më të suksesshëm Saimir Tahirin, marrë me narkotrafik bashkë me kushërijntë e tij.

Postimi i plotë:

Fali zot se nuk dinë ç’të bëjnë!

PS sot akuzon PD për parti Mafioze??

PS që kishte Deputet MARK FROKUN, vrasës në Belgjikë.
PS që kishte kryetar Bashkie Elvis Rroshin, marrë me prostitucion.
PS që kishte Ministër më të suksesshëm Saimir Tahirin, marrë me narkotrafik bashkë me kushërijntë e tij.

Dhe të gjithë këta janë sot jashtë politikës për shkak të Dekriminalizimit që bëri PD.

/360grade.al/


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera