» Video-Emisioni 360grade/ Myftaraj: Vëllai i ministrit Xhafaj i ngre zërin prokurorisë dhe…

Video-Emisioni 360grade/ Myftaraj: Vëllai i ministrit Xhafaj i ngre zërin prokurorisë dhe…

Gazetari i njohur, Kastriot Myftaraj i ftuar në emisionin 360 grade në ora news ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me Agron Xhafaj, vëllai i ministrit të brendshëm Fatmir Xhafaj, ku ka thënë që ai nuk pyet për prokurori.

Myftaraj: Vetë fakti që ngrihet vëllai i ministrit dhe thotë që unë mërzita dhe do shkoj të drogohem. Në çdo rast ka apo ska aktivitet, ky njeri ka fuqi që të vendosë që të marë gjykim në një vend tjetër, shteti e tregoi veten nga mënyra se si reagoi. Rama duhet menjëherë të fillonte një hetim. Unë dyshoj shumë që vëllai i ministrit të ketë ikur në Itali. Gjëja më  e keqe është se ai i ngre zërin prokurorisë dhe nuk pyet për njeri.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera