» Emisioni 360grade/ Shpërthen Myftaraj: Dëshmitari të merret në mbrojtje, Xhafaj produkt m***

Emisioni 360grade/ Shpërthen Myftaraj: Dëshmitari të merret në mbrojtje, Xhafaj produkt m***

Gjatë emisionit 360grade të Artur ZHEJI-t gazetari Gazetari Kastriot Myftaraj është shprehur se dëshmitari i audiopërgjimit të publikuar nga Pd duhet marrë në mbrojtje. Ai tha se mafia po goditet nga të vetët tashmë dhe situata nuk është e lehtë.

Myfataraj: Fatmir Xhafaj produkt muti amerikanë, duhet të marrë në mbrojtje dëshmitari. Ju plasi bomba…Duhet marrë në mbroje dëshmitari…Po ndodh ajo që ka ndodhur në Itali në vitin 1980 kur pjesë mafias zbuluan kupolën. Fillimisht nuk e besuan dhe vetë mafia e injorojë këtë situatë, që ju kthye përbys më pas.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera