» Foto/ Prenotoi hotelin në internet, turistja shokohet nga ajo që gjen

Foto/ Prenotoi hotelin në internet, turistja shokohet nga ajo që gjen

Bota virtuale është bërë pjesë e pandarë e përditshmërisë sonë, por jo gjithmonë jemi të lumtur ose marrim atë çfarë kërkojmë prej saj.

Një grua e cila mendoi se rezervoi në një hotel me një pishinë të madhe, është shokuar kur ajo arriti në vendin ku prenotoi.

Jenny Kershav nga Manchester i Anglisë, u bë virale në rrjet me postimin e saj në Twitter, ku publikonte foto nga hoteli të paraqitur në Booking.com dhe foto e bërë nga vetë ajo.

“Pishina e hotelit tonë në Vietnam në Booking dhe në realitet,” shkruan ajo poshtë imazhit.

Ajo që në fotot e paraqitura në internet dukej një pishinë gjigante, në fakt nuk ishte gjë tjetër veç se një vaskë e vogël.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera