» Masakër në Teksas, ish-burri i vret të dashurin dhe fëmijët

Masakër në Teksas, ish-burri i vret të dashurin dhe fëmijët

Pesë persona janë gjetur të pajetë në një shtëpi në qytetin rural në veri të Fort Worth, në Teksas, tre prej të cilëve fëmijë.

Hetimet rreth ngjarjes vijojnë, por e mbijetuara e vetme e kësaj tragjedie Amanda Lee Simpson ka treguar nga spitali gjithçka.

Nga hetimet e para rezulton se ish-bashkëshorti i saj, i cili është mes viktimave, dyshohet se i ka vrarë të dashurin e ri të saj si dhe 3 fëmijët. E pasi ka qëlluar edhe Amandën, i ka dhënë fund jetës së tij.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera