» Plas live sherri në studio: A ma ha m… Gazetari: Ik mos na çaj trapin

Plas live sherri në studio: A ma ha m… Gazetari: Ik mos na çaj trapin

Emisioni i djeshëm në “Top Show”, ku ishin të ftuar mes të tjerëve Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe deputeti i PD Salianji, është përfshirë nga debate të ashpra, të cilat kanë shkuar deri në ofendime.

Shpëtim Nazarko: PD po nuk nxorri burimin nga e mori videon, do i shkojmë me paketa në burg. Te shigjetosh Fatmir Xhafen, do te thote te shkaterrosh te gjithe reformen ne drejtesi. Ai eshte nga baballaret e reformes se vettingut.

(I përgjigjet Salianji)

Nazarko-Salianjit: Ik o budalla ku merr vesh ti

Alfred Lela: Ti je gomar. Ik dil në pension mos na çaj trapin

Shikoni videon në minutën e 23 të saj.


360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera