» Eugent Bushpepa thirrje fansave : Dikush po përpiqet të vjedhë para në emrin tim, ju lutem na ndihmoni

Eugent Bushpepa thirrje fansave : Dikush po përpiqet të vjedhë para në emrin tim, ju lutem na ndihmoni

Eugent Bushpepa ka njoftuar se dikush po përpiqet të përfitoj para në Emrin e tij, duke kërkuar donacione.

Përmes një postimi në Facebook ai shkruan se dikush që pretendon se është ai, por bën thirrje për të dhuruar para në formë donacioni.

“Dikush, i cili pretendon se është Eugenti, po përpiqet të vjedhë lekë nga njerëzit. Nëse dikush ju kërkon para për çfarëdolloj donacioni, nuk është real. Ju lutem raportojeni dhe na ndihmoni!”, ka shkruar këngëtari.

eugent


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/Ja përse do ta kërkojmë Ramën, kur të mos jetë…

Të tjera