» FOTO/ Çfarë po kurdis Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi?

FOTO/ Çfarë po kurdis Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi?

Balerina e njohur dhe e shumëpërfolur ka befasuar me një nga publikimet e saj më të fundit.

Klaudia Pepa duket se është duke bashkëpunuar me këngëtaren e njohur Nora Istrefi.

Nuk dihet se çfarë saktësisht janë duke kurdisur dy vajzat seksi shqiptare, por padyshim në projektin e tyre do rrezatohet energji.

Ato u panë në një sallë baleti teksa realizonin statura të njëjta.

Mos vallë Nora do jetë duke realizuar një videoklip te ri…

Image


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/Ja përse do ta kërkojmë Ramën, kur të mos jetë…

Të tjera