» E FUNDIT/ Kapet gomone në Vlorë

E FUNDIT/ Kapet gomone në Vlorë

Një gomone me drogë është kapur pasditen e sotme në Gjirin e Petullës, në Vlorë.

Raportohet se në gomone janë gjetur disa bidonë me benzinë dhe një sasi kanabisi.

Zhdukja e tregtarit në Laç, arrestohet shoku i tij. Ja emrat
Mjeti lundrues është rreth 7 metra i gjatë.

Nuk raportohet për persona të arrestuar, deri më tani.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera