Katy Perry promovon këngën e saj të re “Woman’s World” dhe shfaqet me një fustan provokues në Instagram

Katy Perry ka veshur një fustan të zi lëkure dhe ka pozuar për Instagram. Këngëtarja e njohur shpesh ndan me miqtë e saj online foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Këtë herë ajo ka publikuar një sërë fotografish në llogarinë personale në Instagram, ku pozon me një fustan të zi, me një dekolte mjaft të thellë.
Katy Perry ka zbërthyer fustanin për ta bërë fotografinë edhe më seksi dhe në mbishkrimin e postimit ka promovuar këngën e saj të re.
Kënga do të titullohet “Woman’s World” dhe do të publikohet më 11 korrik.

360grade.al

Vdekja! Kjo Zonjë madhështore!

Të tjera