Në pritje të ëmbël, Hailey Bieber tregon barkun e rrumbullakosur me një veshje me “të tejdukshme”

Hailey Bieber shfaqi me krenari barkun ndërsa është në pritje të ëmbël, me një veshje “të tejdukshme”, kur ajo dhe bashkëshorti i saj Justin Bieber u panë në New York këtë fundjavë.

Modelja 27-vjeçare dhe superylli 30-vjeçar i popit, njoftuan këtë maj se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Këtë të shtunë, disa javë pasi publikoi me gëzim lajmin e tyre të madh, Hailey shfaqi barkun e saj përsëri me një kostum mahnitës me dantella.

E balancuar me mjeshtëri në një palë taka të larta, nëna e ardhshme e theksoi pamjen duke u mbështjellë me një pardesy të gjatë lëkure të zezë.

  • foto galeri

Ndërkohë, Justin kishte veshur një ansambël krejtësisht ndryshe, duke përfshirë një palë pantallona të shkurta të bardha që rrëshqitën poshtë për të zbuluar të brendshmet e kuqe.

Ai i bashkoi pantallonat e shkurta me një bluzë të ngjashme dhe herë pas here e shtonte pamjen duke tërhequr një pulovër ngjyrë bezhë mbi të.

360grade.al

Vdekja! Kjo Zonjë madhështore!

Të tjera