Gjendet i pajetë nga familjarët 75-vjeçari, ja çfarë dyshohet

Një 75-vjeçar është gjetur i pajetë nga familjarët e tij mesditën e sotme në fshatin Kalimash, Kukës.

Sipas inflamacioneve të para, i moshuari dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri.

Ndërkohë, grupi hetimor në drejtimin e Prokurorisë, vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

Kukës/ Informacion paraprak.

Rreth orës 14:30, në fshatin Kalimash, Kukës, në banesë është gjetur nga familjarët dyshohet i vetëvrarë me armë zjarri shtetasi rreth 75 vjeç.

Grupi hetimor në drejtimin e Prokurorisë, vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

360grade.al

Vdekja! Kjo Zonjë madhështore!

Të tjera