Çfarë nuk u pa nga takimi i Ramës? Lëvizja “Diaspora” përplaset me shqiptarët, nuk lejohen të shpalosin banderolën “Dua të votoj 2025” (VIDEO)

Një incident është regjistruar në takimin e sotëm të organizuar në kuadër të turit me diasporën shqiptare. Ndërsa brenda po fliste kryeministri Edi Rama, Lëvizja “Diaspora” ka shpalosur jashtë pallatit të sportit në Milano, banderolën “Dua të votoj 2025”.

Ata janë futur brenda dhe kanë tentuar ta shpalosin banderolën, por janë përplasur ashpër me pjesmarrësit, të cilët i kanë nxjerrë jashtë.

 

 

360grade.al

Flauti magjik i Sali Berishës!

Të tjera