“Miqësinë time me Romeon s’e di as Donaldi”, Elgit Doda tregon planet për të

Nuk është sekret miqësia e ngushtë mes Elgit Dodës dhe Romeo Veshajt. Gjatë rrugëtimit të këtij të fundit në Big Brother VIP, Elgiti ka qenë aktiv duke e mbështetur jo vetëm në netët e spektaklit. I pyetur nga Ermal Peçi në “E diela jonë” për këtë shoqëri, Elgiti u shpreh se është një shoqëri që e dinë vetëm ata të dy.

Elgit Doda: Miqësinë që kam unë me Romeon e dimë vetëm unë dhe Romeo, as Donaldi nuk e di.

y brenda se aq i drejtë sa është ai e kanë lodhur pak të gjitha gjërat kështu që të dalë njëherë dhe pastaj kemi kohë. Nja një javë do ta çoj ta rikuperoj me pushime, dy javë, pastaj do të fillojmë.

360grade.al

Flauti magjik i Sali Berishës!

Të tjera