Aksident në Shëngjin/ Përplasen tre automjete, përfundojnë në spital dy persona

Një aksidenti ka ndodhur pasditen e kësaj të diele (14 prill) në Shëngjin, ku tre automjete janë përplasur me njëra- tjetrën.

Si pasojë e këtij aksidenti mësohet se kanë mbetur të lëndua dy persona, të cilët janë dërguar në spital për të  marrë ndihmë mjekësore.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa ende nuk dihen motivet e këtij aksidenti dhe gjendja e të lënduarve.

360grade.al

Hapet kanali në YouTube: “360 gradë by Artur Zheji”

Të tjera