Emocione të forta për Meritonin, ja mesazhi që mori nga Ilnisa

Teksa të gjithë banorët janë surprizuar pasditen e sotme me mesazhe të shkruara nga fansat e tyre dhe jo vetëm, për Meritonin ka ardhur një mesazh akoma më i veçantë.

Ky mesazh lidhet me Ilnisën, partnerja e tij e cila nuk ndodhet më në shtëpinë e ‘BBV3’, dhe ka shkruajtur një mesazh për të teksa thotë: ‘Këto ditë po fle pak por duhet ta dish që jam atje dhe ti je me mu edhe parfumin tënd e kam me vete. Më përqafohesh dhe më puthesh aq shumë sa më mungon…’- lexon Meritoni i përlotur.

360grade.al

Hapet kanali në YouTube: “360 gradë by Artur Zheji”

Të tjera