Aksident në Përrenjas, 2 makina përplasen me njëra-tjetrën! Plagoset 1 person

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Përrenjas ku dy makina janë përplasur me njëra tjetrën.

Për pasojë ka mbetur i plagosur një person, i cili është transportuar në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

360grade.al

SPAKU, kjo “Parti” e Re, përtej të Majtës dhe të Djathtës…

Të tjera