Linja seksi dhe poza provokuese, Erjona Sulejmani i vë ‘flakën’ rrjetit

Erjona Sulejmani, e cila njihet si një tifoze e zjarrtë e Interit, duket se po e pret me padurim finalen e Ligës së Kampionëve, aty ku skuadra e saj e zemrës do të përballet me Mançester Sitin.

Në prag të kësaj sfide, Erjona ka menduar që t’i rrisë edhe më tepër temperaturat.

Ajo ka publikuar disa foto “të nxehta” në rrjetet sociale, duke tërhequr vëmendjen e fansave, por gjithashtu edhe të mediave italiane…

FOTOT: Linja seksi dhe poza provokuese, Erjona Sulejmani i vë

 

 

360grade.al

Flauti magjik i Sali Berishës!

Të tjera