Tom Brady refuzon Irina Shayk: Nuk kam interes të dalë me ndonjë femër në këto momente

Irina Shayk edhe një herë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Pavarësisht ribashkimit të saj me Bradley Cooper, raportet e reja tregojnë se supermodelja po shijon një romancë të re me Tom Brady. Të dy morën pjesë në dasmën e miliarderit Joe Namath me Madison Hendrick gjatë fundjavës.

“Ajo rrallëherë largohej nga ana e tij gjatë pritjes”, tha një burim për Irinën.

 

Sakaq, burimet zbuluan se bukuroshja ruse ishte fiksuar me Brady, sa po vuante për të tërhequr vëmendjen e tij. Pavarësisht se Shayk ishte mjaft e magjepsur prej tij, Tom Brady nuk u dorëzua.

Sipas informacioneve, ai i ka besuar një miku të tij se nuk ishte i interesuar për një lidhje romantike me modelen e Victoria’s Secret. Duket se Brady po përpiqet të përballet me divorcin nga Xhisiela, pasi deri më tani nuk ka interes të dalë me ndonjë femër.

360grade.al

Kush thotë se Rama dhe Kurti janë të pa sinkronizuar?

Të tjera