E shtrirë në shezlong, modelja seksi ruse ekspozon format bombastike

Supermodelja ruse, Anastasia Kvitko është një nga vajzat më të ndjekura dhe më të pëlqyera në rrjetet sociale.

Në “Instagram” ajo numëron më shumë se 12.5 milionë ndjekës dhe shumë e kanë cilësuar si “bishën” e “Instagramit”.

Bukuroshja bjonde njihet për format bombastike dhe për fotot provokuese që shpeshherë publikon. Të tilla foto Anastasia Kvitko ka nxjerrë edhe ditën e sotme.

Ajo shfaqet e veshur me bikini të bardha duke marrë rreze dielli mbi shezlong dhe nuk ngurron të ekspozojë format e saj bombastike.

FOTOT: E shtrirë në shezlong, modelja seksi ruse ekspozon format

360grade.al

SPAKU, kjo “Parti” e Re, përtej të Majtës dhe të Djathtës…

Të tjera