Të shtënat me armë në Lushnje, policia jep detaje: 60-vjeçarja e plagosur në kujdesin e mjekëve

Rreth orës 17:20, në fshatin Ballagat, Lushnjë,  në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasja B. S., 60 vjeçe, banuese në Ballagat, Lushnjë, e cila ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje , janë ngritur pika kontrolli në të gjitha hyrje-daljet e qytetit të Lushnjës dhe vijon krehja e zonës me qëllim kapjen e autorëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën intensive për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

360grade.al

Amerikanët krijuan dy Shqipëri në Ballkan! Pse? – “360 gradë” nga Artur Zheji

Të tjera