Të shtënat me armë në Lushnje, plagoset vajza

Një grua ka mbetur e plagosur pas të shtënave me armë zjarri në Lushnje.

 

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur për çështje pronësie, në Ballagat të Lushnjes.

BalkanWeb mëson se bëhet fjalë për familjen Hasalla dhe se ka humbur jetën babai dhe vajza është plagosur.

360grade.al

Sfida: Kurti dhe i vetëm trim në Luftë! | Lufta dhe Paqja

Të tjera