“Ç’punë ke ti me Luizin“- Publikohet biseda e Olta Gixharit me partnerin brenda shtëpisë së BBV! Çfarë diskutuan çifti

Olta Gixhari ka zhvilluar një bisedë telefonike me partnerin e saj Dorin, pasi produksioni u dha mundësinë për të folur me një familjar pas  sulmit me armë në Top Channel.

Gjatë bisedës, Dori ka këshilluar aktoren që të ndjekë lojën e saj dhe të mos merret me Luizin, pasi ai është thjesht banor aty.

Biseda:

Dori: Vazhdo lojën ti, mos u shqetëso për gjërat jashtë. Ç’punë ke ti me të tjerët ti, je vetëm aty. As mos prit njeri, vazhdo vetëm. Ne jemi shumë mirë, edhe djali, përqafon televizorin kur të sheh.”

Olta Gixhari: Dua të shkoj nē finale s’më intereson a fitoj

Dori: Luizi ka lojën e vet, çke ti që merr për bazë Luizin. Ai është banor. Nuk është Luiz që merret me BB

Olta: Vdes për ty, o Zot je jeta ime

Dori: Big Brother-in nuk e ke me Luizin, e ke me publikun. Ç’punë ke ti me Luizin. Luizi bën garën e vet, ti tënden. Secili ka garën e vet

Pas kësaj telefonata është mbyllur nga produksioni.

360grade.al

Amerikanët krijuan dy Shqipëri në Ballkan! Pse? – “360 gradë” nga Artur Zheji

Të tjera