Modelja zhvishet tërësisht teksa ekspozon trupin nga vaska

Ish-ylli i “EastEnders”, Maisie Smith, ka shfaqur një pamje të egër, ndërsa hoqi të gjitha veshjet për një banjë intime.

Ylli 21 vjeçar, po kalon disa ditë pushimi në Dubai me të dashurin Max George, 34 vjeç, dhe dyshja kanë përditësuar rregullisht ndjekësit e tyre me udhëtimet e kryera.

Duke mbajtur një gotë shampanjë para fytyrës, Maisie dukej e relaksuar si kurrë më parë ndërsa pozonte në vaskë, me këmbët që mbulonin në mënyrë strategjike gjoksin e saj.

“Dhe relaksohuni…”, shkori ish-ylli në postim.

FOTO: Modelja zhvishet tërësisht teksa ekspozon trupin nga vaska

360grade.al

Hapet kanali në YouTube: “360 gradë by Artur Zheji”

Të tjera