Ish-e dashura e Amosit tallet hapur me Dean (FOTO)

Gigliola Haveriku ish partnerja e Amos Zaharia duket se në këtë “Big Brother Vip Albania” nuk bën aspak tifo për ish partnerin e saj. Gigliola deri tani nuk ka bërë asnjë koment për Amosin por ama nuk kursen me “batuta” njerëzit që rrinë afër tij. Të njëjtën gjë ka bërë edhe me Dea Mishel e cila është për momentin “crush-i” i Amos Zaharia.

“Princesha e të varfërve” e ka quajtur Gigi Dean, e cila sot ka konfirmuar se mes saj dhe Amosit ka patur një flirt, por ajo nuk ka dëshirë që ta vazhdojë më tej këtë histori.

Ish-e dashura e Amosit tallet hapur me Dean: Princesha e të varfërve

Ndërkohë kujtojmë gjithashtu se edhe Gigliola ka qenë pjesë e “Big Brother Vip Kosova” dhe eksperienca e saj në këtë reality show zgjati jo më shumë se dy javë.

360grade.al

Kush thotë se Rama dhe Kurti janë të pa sinkronizuar?

Të tjera