» Policia arreston qenin, sulmoi drerin

Policia arreston qenin, sulmoi drerin

Një foto qesharake tregon një qen të arrestuar nga policia në Ontario të SHBA.

Fotografia është realizuar nga pronarja e qenit, 21-vjeçarja Emme Thompson, e cila tregon se qeni i saj ishte larguar nga shtëpia dhe kishte sulmuar një dre.

“E dija që kjo ishte serioze, por nuk e besoja se do ta shikoja kurrë këtë pamje. Qenin tim të arrestuar”, shkruan ajo në postimin e saj.

E nga momenti që ajo ka postuar foton, imazhi është shpërndarë mbi 180 mijë herë në “Twitter”, e në rrjet kanë filluar edhe ironitë mbi veprimin e policisë.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/Ja përse do ta kërkojmë Ramën, kur të mos jetë…

Të tjera