» Ditëlindja e dytë e vajzës së John Legend

Ditëlindja e dytë e vajzës së John Legend

Luna Stephens, vajza e këngëtarit të njohur John Legend dhe Chrissy Teigen, ka festuar ditëlindjen e dytë.

Rrjetet e tyre sociale janë mbushur përplot me fotografitë e vajzës së tyre të vetme, dhe sigurisht, festa që i kishin organizuar ishte për t’u dëshiruar.

Nëna e saj, Chrissy Teigen, ka publikuar vetëm disa momente të festës së ditëlindjes së Lunës, dhe ato i gjeni më poshtë.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/Ja përse do ta kërkojmë Ramën, kur të mos jetë…

Të tjera