» E papritur/ Elvana Gjatën e grabitin në Milano

E papritur/ Elvana Gjatën e grabitin në Milano

Mbetet ndër këngëtaret e preferuara të të gjithë shqiptarëve por jo vetëm.

Së fundmi ajo ka hyrë në tregun botëror, ku ka sjellë mjaft bashkëpunime të suksesshme me artistë të huaj. Por së fundmi diçka e pakëndshme i ka ndodhur në Milano, atje ku ndodhet me stilistin e njohur dhe mikun e saj, Valdrin Sahiti. Ky i fundit ka postuar një foto në Insastory duke dhënë lajmin se Elvana është grabitur: ‘kem diçka nga vjedhja e pasaportës. Ngushëllime”, duke e shoqëruar foton me një emoji të qeshur, duke lënë të kuptohet se e kanë marrë me sportivitet çfarë ka ndodhur.

Screenshot_24.jpg


360grade.al


Zheji: “E dashur Rea, je adresuar gabim, mos lejo të të bëjnë pjesë të lojës politike! …”

Të tjera