» Ushtria amerikane nxjerr videot sesi u bë bombardimi në Siri me raketa Tomahawk (360video)

Ushtria amerikane nxjerr videot sesi u bë bombardimi në Siri me raketa Tomahawk (360video)

Departamenti i mbrojtes së Amerikës ka postuar video të sulmit me raketa në Siri. Forcat amerikane, angleze dhe franceze lëshuan mbi 100 raketa drejt Sirisë, duke shkatërruar sipas tyre fabrikat e prodhimit të armëve kimike.

Në një deklaratë Pentagoni tha se kishte qëlluar çdo shënjestër e vënë. Ndiqni videon më poshtë.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera