» FOTO/ Njihuni me katër gjyqtaret më seksi të futbollit

FOTO/ Njihuni me katër gjyqtaret më seksi të futbollit

Njerëzit që merren me futboll po shtohen dita ditës dhe në këtë masivitet po evidentohen gjithnjë e më shumë gjyqtaret femra, të cilat përpiqen të vendosin drejtësi në një ndeshje futbolli.

Emri më i dëgjuar padisktutim që është ajo e gjyqtares gjermane Bibiana Steinhaus e cila arbitron në “Bundesligë”, por disa prej tyre nuk tërheqin vëmendjen vetëm duke vendosur drejtësi një ndeshje futbolli, por edhe për format e tyre seksi dhe tërheqëse.

Më poshtë po ju prezantojmë me 4 prej arbitreve femra, që vështirë se të lënë të përqendrohesh te ndeshja.

1. Fernanda Colombo Uliana – Brazil

C4mNwjyUoAAhTXC

Carol Narizinho exibe corpão em homenagem ao Grêmio

nintchdbpict000359996837

2. Claudia Romani – Itali

Claudia-Romani-in-Referee-Costume--03-662x882

Italian-referee-Claudia-Romani

3. Aurélie Sarà Bollier – Zvicër

03-5-150x150

9a07681b1b2a23e7ac42380881f11fe6

4bf8c2f15c57fd5ea5c97fcd2cf34892

4. Elena Tambini – Itali

04-4-150x150

image


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera