» Astrologe Meri: Dashuria do të lulëzojë për këtë shenjë horoskopi

Astrologe Meri: Dashuria do të lulëzojë për këtë shenjë horoskopi

Astrologia Meri Shehu ka publikuar parashikimin e ditës së sotme për të gjitha shenjat e horoskopit. Ja çfarë dite i pret të gjitha shenjat:

Ngjyrime Romantike

Sot Dt 12 Prill dhe Aferdita ne Dem harmonizohet me Neptunin ne Peshk
Te dy planetet jane ne shtepite e tyre dhe i sjellin dites nje Ton shume romantik te qete dhe te embel

Aferdita ne Dem e perjeton lumturine nepermjet pese shqisave
Kurse Neptuni ne Peshk duke qene Oktava me e larte e Aferdites e idealizon lumturine nepermjet sakrifices.Sakrifice ne emer te Dashurise
Dashuria sot gjen te gjitha shprehite e veta

Shenjat e Ujit dhe te Tokse Dem Bricjap Akrep Peshq dhe Gaforre do marrin Dashuri dhe do japin Sakrifice

Sot kemi nevoj te prekim enderren e Dshurise dhe ta materializojme

Dashi do perjetoj nje realizin te nje enderre ekonomike por edhe ne jeten personale do kete nje sukses

Demi do arrij te komletoj ne detaje nje plan dhe nje qellim te cilin e arrin me shpejtesi

Binjaket do ngrihen ne detyre dhe do forcojne pozitat e veta ne nje relacion personal

Gaforrja do prek madheshtine e nje horizonbti te ri apo mundesie te re ne jeten e vet

Luani do gjej lumturi familjare dhe do punoj fort per ta mbajtur sa me shume duke krijuar edhe kushte bashkepunimesh me njerez te afert

Virgjeresha do kete partneriete te fuqishme dhe takime me leverdi te madhe Jeta personale merr nje trajektore te fuqishme

Peshorja do gjej punen e nedrrave te veta dhe do jete e kenaqur edhe ne rast shperblimi apo mirenjohje profesionale

Akrepi duhet te kete diten me te bukur te endrrave te tij ne projeket martese apo bashkepunime

Shigjetari do kete mbaresi ne ceshtje shendetesore por edhe lehtesim te kushteve te punes dhe shperblime te mira

Bricjapi do kete dite te qendrueshme ne lidhje me ndjenjat dhe ne cdo rast cdo propozim do kete vlere maksimale per te qene i mire dhe i qendrueshem

Ujori do kete mbaresi ne familje te ardhura te mira ekonomike dhe plane afatgjata me rendesi te madhe ekonomike

Peshqit do idealizojne cdo gje qe ka te bej me veten dhe njerzit e tyre te dashur duke krijuar mitin e te mrekulleshmes dhe te paaritshmes per te tjeret


360grade.al


Zheji: “E dashur Rea, je adresuar gabim, mos lejo të të bëjnë pjesë të lojës politike! …”

Të tjera