“DR 63 OGA”/ Targa e çuditshme që do të thotë shumë, merr vëmendjen e qytetarëve nëpër Tiranë (Video)

Jeta prej të forti, ajo prej krimineli, trafikanti droge duket se është trendi aktual që po jetojnë shqiptarët, aq sa nuk e kanë aspak problem, që të vënë edhe “drogë” në targat e makinës si logo identifikimi.

Një makinë me targa të personalizuara ka tërhequr vëmendjen e qytetarëve në mes të Tiranës.

Nuk është një targë dosido, por që shkruhet me të mëdha fjalë “DROGA”./Abcnews.al/

360grade.al

(VIDEO) Lufta në Ukrainë dhe ndikimi në Ballkan, Zheji: Moska ka pësuar humbje! Ngjela: Vuçiç sheh nga Rusia, por Kosova është nën proteksionin amerikan!

Të tjera