(Video) Çfarë ndodhi mes miqve të ngushtë? “Rrengu” që Ermal Mamaqi i punoi balerinit Ilir Shaqirit

Ermal Mamaqi dhe Ilir Shaqiri janë miq të vjetër, jo më kot komediani i njohur së bashku me bashkëshorten e tij Amarda Toska, ishin dy nga mbështetësit kryesor të balerinit në Big Brother Vip.

Ermal Mamaqi dhe Iliri duket se janë shumë të lidhur edhe jashtë, sic i shohim në këtë video teksa janë duke peshkuar. Por sigurisht kur ke një shok si Mamaqi çfarë nuk pret prej tij. Njëlloj si në këtë video që ka postuar në rrjetet sociale. Balerini ka shpërthyer në fjalor rruge ndërsa Ermali nuk e ka mbajtur dot të qeshurën.

Ami dhe Ermali ishin edhe organizatorët e dasmës së Ilirit, që u organizua në Durrës e që mori vëmendjen e të gjithëve.

360grade.al

Kush ja vuri policëve pistoletën te koka në Elbasan? Zheji: Papleka, vrasës? Apo u vetëmbrojt?

Të tjera