Nuk i mbajnë dot duart larg njëri-tjetrit! Dj i famshëm puthje pasionante me të dashurën topless në publik

Calvin Harris dhe Vick Hope kanë shijuar çaste romantike së bashku në Ibiza. Dj me famë botërore dhe prezantuesja britanike u fotografuan duke u puthur dhe përqafuar në plazh, teksa marrin rreze dielli. Ndërkohë që thashethemet se çifti do fejohet vijojnë.

calvin harris7

Në imazhet e publikuara, 32-vjeçarja shihet topless teksa i dhuron puthje pasionante partnerit të saj dhe duket se nuk e kanë aspak problem që janë në syrin e njerëzve.

Vick Hope

Çifti u panë për herë të parë së bashku publikisht në Chelsea Flower Show muajin e kaluar, ku në dorën e majtë të Vick tregohej një unazë me diamant.

calvin harris

Prezantuesja dhe Dj mbajnë në fshehtësi marrëdhënien për 5 muaj. Ata u lidhën pas Calvin Harris u nda nga modelja Aarika Wolf, 27 vjeç, pas katër vitesh lidhje.

Një burim pohoi se Vick dhe Calvin janë të dashuruar dhe po planifikojnë dasmën e tyre.

calvin harris1calvin harris2calvin harris3calvin harris4calvin harris5calvin harris6

360grade.al

Kush ja vuri policëve pistoletën te koka në Elbasan? Zheji: Papleka, vrasës? Apo u vetëmbrojt?

Të tjera