“Noizy do bëhesh vrasës”/ Klevioli me lot në sy, tregon se ka pësuar mpiksje gjaku në kokë: Do përfundoj në morg, nëse…

Kleviol Ahmeti, ish-anëtari i The Bloody Alboz (TBA), i njohur si Cllevio që u përfshi në një sherr me Noizy-n dhe u dhunua nga ky i fundit në mes të rrugës, duket se ka pësuar lëndime serioze.

Ne një postim në Instasyory, në Instragram e tij, Cllevio ka treguar se ai ka pësuar mpiksje gjaku në kokë. Ndërsa në të tjera postime shihet teksa filmon veten si pasagjer në një makinë, ku duket me lot në sy.

Sot u publikuan edhe pamjet e plota të momenteve të dhunës së ushtruar ndaj Kleviol Ahmetit. Dyshohet se sherri mes tyre këtë herë ka nisur kur Klevioli ka folur në rrjetet sociale kundër anëtarit të OTR.

360grade.al

Kush ja vuri policëve pistoletën te koka në Elbasan? Zheji: Papleka, vrasës? Apo u vetëmbrojt?

Të tjera