Nuk postoi asgjë për vdekjen e Bujar Nishanit/ Beniada thyhen heshtjen: Nuk ishte xhaxhai im (FOTO)

Ish-presidenti Bujar Nishani u përcoll për në banesën e fundit, pas ndarjes së tij nga jeta më 28 prill.

Ish-kreu i shtetit u nderua me homazhe dhe një ceremoni në ambientet e Presidencës, përpara se të dërgohej në varrezat e Sharrës. E pranishme ishte dhe mbesa e tij, Beniada Nishani, e cila ka mbajtur një figurë të ulët gjatë ceremonisë, por edhe në rrjetet sociale.

Megjithatë ajo ka bërë një reagim në Instagram për këtë fakt, ku ka publikuar dhe një mesazh ku dikush e kritikonte se përse nuk kishte bërë një postim për të. Ajo ka sqaruar se nuk e njihte nga afër dhe se në fakt nuk është xhaxhai i saj, por kushëriri i babait.

Nuk postoi asgjë për vdekjen e Bujar Nishanit/ Beniada thyhen

360grade.al

Kush ja vuri policëve pistoletën te koka në Elbasan? Zheji: Papleka, vrasës? Apo u vetëmbrojt?

Të tjera