» Përfshihet nga flakët një pallat në zonën e burgut të grave në Tiranë, evakuohen banorët

Përfshihet nga flakët një pallat në zonën e burgut të grave në Tiranë, evakuohen banorët

Është përfshirë nga flakët një pallat në lagjen “Idriz Dollaku” në Tiranë, shumë pranë burgut të grave.

Raportohet se ka raportime vetëm për dëme materiale.

Banorët ndërkohë janë evakuuar sepse rrezikonin të asfiksoheshin. Nga ana tjetër, zjarrfikëset dhe policia janë në vendngjarje e po punojnë për neutralizimin e flakëve, por edhe zbardhjen e shkaqeve të rënies së saj./bw

360grade.al

Mirë Doktori, po Rama përse e urren Lulzim Bashën?

Të tjera