» VIDEO/ “I nxjerr fjalët me vështirësi nga goja”, shihni si e këput gjumi Erdogan gjatë një takimi

VIDEO/ “I nxjerr fjalët me vështirësi nga goja”, shihni si e këput gjumi Erdogan gjatë një takimi

Prej kohësh po flitet që Presidenti turk Recep Tajip Erdogan nuk po gëzon shëndet të plotë.

Mediat kanë kapur disa momente kur ai tregohet i pafuqishëm, duke u mbajtur tek ndihmësit e tij, ose duke mos dalë shumë në media.

Por dyshimet dalin të jenë të vërteta, pasi Presidenti turk u filmua duke e zënë gjumi gjatë konferencës për shtyp në Angola.

Në pamjet e publikuara, Erdogan shihet që herë pas here ul kokën dhe mbyll sytë.  Gjatë vizitës së tij në Afrikën e Jugut, në konferencën për shtyp me homologun e tij, Angkolezo Joao Lourenso, Erdogan është parë në gjendje jo të mirë shëndetësore. Analistët thonë që edhe fjalët i nxjerr me vështirësi nga goja.

360grade.al

Mirë Doktori, po Rama përse e urren Lulzim Bashën?

Të tjera