» Me një fustan lëkure dhe gjoksin të ekspozuar, Rita Ora merr gjithë vëmendjen në ditëlindjen e së motrës (FOTO)

Me një fustan lëkure dhe gjoksin të ekspozuar, Rita Ora merr gjithë vëmendjen në ditëlindjen e së motrës (FOTO)

Rita Ora njihet si një nga këngëtaret më me klas në showbizin botëror.

Së fundmi, ajo ishte e ftuar në ditëlindjen e motrës së saj në Los Angelos dhe mund të themi me bindje se mori gjithë vëmendjen në listën e të ftuarve.

Këngëtarja shqiptare u shfaq mjaft tërjeqëse e veshur me një fustan lëkure teksa kishte ekspozuar gjoksin.

Rita dukej mjaft e lumtur teksa festonte me shoqërinë dhe të afërmit e saj.

Rita veshi një palë këpucë të mëdha në ngjyrë të zezë teksa ecte afër motrës së saj, e cila gjithashtu dukej e mrekullueshme e veshur me një fustan ngjyrë portokalli të ndritshme dhe një xhaketë ngjyrë kafe.

360grade.al

Mirë Doktori, po Rama përse e urren Lulzim Bashën?

Të tjera