» Me duart anash gjoksit dhe me taka, këngëtarja e famshme pozon “topless” (FOTO)

Me duart anash gjoksit dhe me taka, këngëtarja e famshme pozon “topless” (FOTO)

Këngëtarja e famshme, Miley Cyrus, asnjëherë nuk ka pasur frikë të tregojë se kush është në të vërtet. Së fundmi, artistja realizoi një set fotografik, për të cilin u sigurua që pozat të ishin mjaft provokuese dhe hot.

“Daily Mail” shkruan se 28-vjeçarja pozoi fillimisht “topless”, me duart anash gjoksit.

Cyrus që tërheq vëmendjen është pozicioni provokues që këngëtarja ka marrë, duke nritur këmbët lart. Ajo shihet e veshur me një body dhe me taka rozë me platformë.

“Jam me të vërtet një yll roku”, shkroi artistja krahas tyre.


360grade.al

Mirë Doktori, po Rama përse e urren Lulzim Bashën?

Të tjera